Ingiltere’de limited sirket kurmak

Sundugumuz hizmetler hakkinda Türkçe kilavuz

Niye Ingiltere’de bir limited sirket kurmali?

Yurtdisindan sirketler ve bireyler çok zaman, Bati Avrupa’da yerel düzeyde güçlü bir sekilde mevcut olabilmek için sirketler kurarlar. Bu, Avrupa Birligi’nin 1 Mayis’ta büyümesinden sonra, 340 milyon kisilik bir pazara, yani dünyanin en büyük ekonomik alanina erisim anlamina gelmektedir.

Sirketler açisindan, hangi AB ülkelerinde faaliyet göstermeyi amaçliyor olurlarsa olsunlar, yeni kurulacak limited sirketler ve alt kuruluslar için Ingiltere’yi merkez seçmenin çok önemli nedenleri vardir. Ingiltere’de yeni bir sirketi 24 saat içinde kurmak mümkündür. Oysa, Ispanya sirket kurulus süresini 2006 yilinda üç aydan alti haftaya düsürmeyi amaçlamaktadir. Birçok baska Avrupa ülkesinde de benzer basvuru süreleri bulunmaktadir.

Sirket kurmanin maliyeti de Ingiltere’de diger Avrupa ülkelerine kiyasla önemli ölçüde daha düsüktür. Diger ülkelerde çok zaman avukat veya hakimlerin de sürece dahil olmasi maliyetleri daha da yükseltir. Ayrica, birçok AB üyesi ülkede yasalarin gerektirdigi yüksek baslama sermayesi küçük sirketlerin kurulmasinin onünde bir engel olusturur. Ingiltere’de aslen asgari sermaye kurali yoktur. Sadece bir hisselik sermaye ile sirket kurmak mümkündür.

Ingiltere’de sirket kurmak, vatandasliktan bagimsiz olarak, herkese açiktir. Sadece Ingiltere’de kayitli bir ofis gereginin disinda, dünyanin herhangi bir yerinde mukim olan kisiler ve sirketler bir Ingiliz sirkerinin hissedari ve görevlisi olabilirler.

Yeni bir sirketin kurulmasinin gereklerini ve kurallarini iyi bilmeyenler için, bu site süreci anlamak için gerekli bütün temel bilgileri sunmaktadir. Müsteri destek kismi, ayrica, bir limited sirket kurmanin yararlarini tartismakta ve bir sirketin yapilandirilmasi ve sürdürülmesi ile ilgili konulari ele almaktadir.

Ingiltere sirketiniz için kapsamli bir hizmet ariyorsaniz, sirket sekreterlik hizmetimizi de düsünmeniz yararli olacaktir. Bu hizmete sunlar dahildir:

  • Londra ve Cheshire’de Kayitli Ofis Olanaklari
  • Ingiltere Marka Kayit Hizmetleri
  • Sirket Sekreteri Atamasi
  • Atanmis Hissedar Hizmetleri
  • Sirketler Sicili’nin (Companies House) gerektirdigi yasal defterlerin tutulmasi (yasal defterlere çevrimiçi erisim sunan CompanyView dahil)
  • Hissedar Anlasmalari

Insolution Hakkında

Bu web sitesi, yeni Ingiliz limited sirketinizi çevrimiçi yaratmak için gerekli tüm bilgileri ve olanaklari sunmak amaciyla tasarlanmistir. Tam güvenli çevrimiçi bir siparis hizmeti ve ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ayrica, önerdiginiz sirket ismini çevrimiçi kontrol edebilmeniz için ücretsiz bir interaktif olanak vardir. Sirketler Sicili Elektronik Sirket Kurma olanaginin az sayidaki yetkili kullanicilarindan biri olarak, hizli, etkili ve rakipsiz bir hizmet sunmaktayiz. Müsteri hizmetlerinde en yüksek standartlara uygunlugumuz, UKAS tarafindan verilmis ISO9001 Kalite Garanti Standardi ile kanitlanmistir.

Insolution Ltd, Genel Müdürünün yirmi yillik deneyiminden yararlanmakta olup 2003 yilinda kurulmus bir sirketin devamini olusturmaktadir. Sirketimiz 1998 yilinda dünyanin ilk tam anlamiyla çevrimiçi sirket kurma hizmetini yaratmistir. Hizla ve yayginca taklitçilerimiz ortaya çikmis olmasina ragmen, sundugumuz hizmetin en kapsamli ve en kullanici dostu hizmet oldugundan kuskumuz yoktur.
Sirket kurmaya ek olarak, bu sitede, limited sirketlerin niteligi ve yapisi, marka kayitlari, hissedar anlasmalari, yasal defterlerin tutulmasi hizmetimiz, gerekli belgeleri birkaç saat içinde temin eden sirket arama hizmeti hakkinda kapsamli bilgiler, bir dizi iliskili hizmet, ve ücretsiz olarak indirebileceginiz Sirketler Sicili formlari bulunmaktadir. Serbest meslek sahibi müsteriler ve sik sik sirket kuranlar için indirimli fiyatlarimiz ve baska yararlarimiz mevcuttur.

Ingiltere sirketler yasasi ile tam uyumlu dokümantasyon paketi

Sirketinizi elinize CD Rom üzerinde de kagit üzerinde de geçmesini isteseniz, hizmetimiz kaliteli ve uygun fiyatli olma felsefesine dayanacaktir. Tüm müsterilerimizin sunabilecegimiz en iyi hizmeti hak ettiklerine inaniyoruz; dolayisiyla, çogu rakiplerimizin aksine, tek bir hizmet düzeyimiz vardir: en iyi düzey! Temin ettigimiz tüm sirket paketleri, yasal belgeler açisindan, Sirketler Yasasi kurallarinin gerektirdigi her seyi içermektedir. Kisacasi, tüm toplanti raporlari, yasal kayitlar ve resmi formlar sizin adiniza hazirlanir ve tüm gerekli formlar ve sirket kararlari Sirketler Sicili’ne geregince gönderilerek kaydettirilir. Ingiltere’deki rakiplerimizin sundugu hizmetleri incelerseniz, bunlarin çogunun temel ücrete dahil olmadigini veya sirket kurulduktan sonra size birakildigini göreceksiniz.